NASZ ZESPÓŁ
Andrzej Banaszewski
Andrzej Banaszewski
RADCA PRAWNY
T: 601 776 378
Posiada obszerną wiedzę i bogate doświadczenie procesowe, zwłaszcza w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych oraz postępowań z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego i rodzinnego. Obsługując głównie Klientów indywidualnych, zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Po pracy znany jest z parzenia dobrej herbaty i poznawania walorów smakowych ciekawych win. Dobry organizator i aktywista społeczny, a także ukryty talent literacki.
Beata Banaszewska
Beata Banaszewska
RADCA PRAWNY
T: 601 986 029
Posiada wieloletnie doświadczenie w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych (przedsiębiorstw, spółek kapitałowych oraz banków). Od kilku lat współpracuje z organizacją pozarządową działającą na rzecz rozwoju regionalnego wyspecjalizowanej w realizacji rządowych i międzynarodowych programów polityki regionalnej. Wielokrotnie pełniła funkcję nadzorcy i syndyka w postępowaniach upadłościowych.

Prywatnie pasjonatka kryminałów i dobrego kina, zapalona narciarka i podróżniczka. Niekwestionowany mistrz Internetu i zakupów online.
Jędrzej Banaszewski
Jędrzej Banaszewski
RADCA PRAWNY
T: 796 580 170
Posiada doświadczenie zawodowe w administracji podatkowej, w renomowanych kancelariach podatkowych i prawnych, a także doświadczenie międzynarodowe. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie podatkowym. W Kancelarii odpowiada również za obsługę klientów anglojęzycznych oraz tłumaczenia dokumentów prawnych. Jest mediatorem. 

Po wyjściu z Kancelarii swój czas dzieli między rodzinę, sportowe hobby (tenis, pływanie, piłka nożna, narty) oraz podróże małe i duże.